Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Značka Kate Spade prináša cenovo dostupnú radu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Značka Kate Spade prináša cenovo dostupnú radu

Značka Kate Spade prichádza s novou cenovo dostupnou značkou Saturday určenej na jar 2013.
 
Pôjde o novú lifestylovú značku plnú hravej energie, ktorá bude zahŕňať odevy, doplnky, kozmetiku a domáce potreby.
 
Craig Leavitt, prezident Kate Spade LLC, o novej rade povedal: „Bude v nej zachytený duch soboty na každý deň v týždni.“
 
Trvá však na tom, že nová rada nie je len rozšírením ich klasického sortimentu. Kolekcia Saturday je určená primárne pre mladých, výrazne odlišná bude preto i cena, ktorá bude o 50 % nižšia ako cena hlavnej rady Kate Spade New York . Značka Saturday bude mať svoju vlajkovú predajňu v Tokyu a samostatný butik v brazílskom Sao Paulo. V USA bude dostupná iba cez Saturday.com.
 
Saturday.com plánuje posilniť sociálne siete intenzívnejšou komunikáciou a ponúkaním fotiek fanúšikom značky. Rovnako zaujímavé pre zákazníkov budú i kamenné predajne, v ktorých nebudú chýbať i Pad stanice či kaviarne.
 
Minulý rok sa stala prvou tvárou značky Kate Spade herečka Bryce Dallas Howard, ktorú bolo možné vidieť v kampani Jar 2011.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy