Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Napísali ste...
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Napísali ste...

Eva, Bardejov "Doteraz som mala vždy problémy s novými účesmi. Ani jeden mi až tak nesedel a nové som mohla skúšať iba keď mi vlasy dorástli. U vás som si vyskúšala aspoň 100 účesov za dve hodinky, a to aj s rôznymi farebnými odtieňmi. Našťastie aj kaderník to zvládol na základe vytlačeného obrázku a konečne mám účes, s ktorým som na 100% spokojná. Cítim sa ako nový človek!"
Mirka, Martin "Chcem aby ste vedeli, HappyHair je tá najlepšia stránka o účesoch, ktorú poznám. Konečne som zistila čo sa mi skutočne hodí a bola som skutočne prekvapená, ako realisticky účesy s mojou fotkou vyzerajú. Už budem vedieť, aký účes sa k mojej tvári hodí a čo mi pristane. Teším sa na ďalšie účesy a ďalšie vlasové premeny."
Iveta, Košice "O mesiac sa budem vydávať :) A vďaka vám viem, ako budem vyzerať, aspoň čo sa týka môjho účesu!"
Miša, Nitra "Boli sme s kamoškami na nete, keď sme vás objavili. Poslali sme sms, a čo vám poviem: super sme sa zabavili! Hlavne sa nám páčilo, že účesy vyzerajú aj na našich fotkách takmer ako skutočné, takže majú aj výpovednú hodnotu. :)"
Lucia, Bratislava "Najprv som tomu veľmi nedôverovala, ale tým, že tu máte aj účesy na rok 2008, ste ma presvedčili. Nezvyknem platiť za veci na nete, ale tentokrát sa to fakt oplatilo. Jednoznačne najlepší program na účesy."
Zuzana "Ahojte, chcem pochváliť stránku: našla som si, ako by som asi mohla zmeniť účes. Nevedela som čo sa mi hodí, chcela som si vyskúšať krátke a teraz už viem, že môžem. Lepšiu stránku som zatiaľ nenašla. Ďakujem."

Napíšte nám aj vy svoje dojmy z HappyHair na [email protected]! Radi ich uverejníme...

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy