Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Bezpečnosť a ochrana osobných údajov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Pri spracovávaní dát sa zaväzujeme riadiť zákonom o ochrane osobných údajov.
 
Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.
Spoločnosť Eureco s.r.o., Zimná 411/6, 945 01 Komárno, Slovenská republika, prevádzkovateľ Eureco s.r.o., prehlasuje, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a je s nimi zaobchádzané v súlade so zákonom, a v súlade s Obchodnými podmienkami spoločnosti Eureco s.r.o..
 
Aké údaje zhromažďujeme?
Pre realizáciu Vašej registrácie a využívanie našej online služby od Vás potrebujeme poznať iba emailovú adresu, prípadne Vaše meno, vek a pohlavie.
 
K čomu údaje slúžia?
Emailová adresa je nevyhnutná pre potvrdenie vytvorenia používateľského účtu. Vaše meno, vek a pohlavie nám slúži pre personalizáciu ponúk v rámci našich služieb.
 
Ako môžete existenciu týchto dát ovplyvniť?
Po zalogovaní do webu www.happyhair.sk môžete tieto údaje editovať či mazať. Takisto je v Nastaveniach možné aj vymazať celý používateľský účet.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy