Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Reklama na HappyHair
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Reklama na HappyHair

V prípade záujmu o reklamu na našich stránkach si môžete vybrať zo zoznamu reklamných plôch nižšie, alebo nás so špeciálnymi požiadavkami neváhajte kedykoľvek kontaktovať (ponúkame napríklad našimi partnermi obľúbený reklamný emailing našim reg. užívateľkám). Reklamu sa pokúsime prispôsobiť Vašim požiadavkám a predstavám!

O HappyHair

HappyHair je jedinečná aplikácia, ktorá umožňuje užívateľom skúšať si na vlastnej fotografii účesy, módne doplnky a kozmetické produkty. Tomu zodpovedá aj vysoká návštevnosť webu a charakteristika návštevníkov. Návštevníkmi sú najmä ženy vo veku 15-45 rokov so záujmom o beauty sektor a módu. V súčasnej dobe navštívi naše stránky viac ako 20.000 návštevníkov denne (v SR viac ako 1.500 denne) – zdroj: Google Analytics 4/2012.
V súčasnosti prevádzkujeme HappyHair v týchto krajinách: anglicky hovoriace krajiny, Nemecko, Francúzsko, Švédsko, Fínsko, Česká republika, Poľsko, Slovenská republika, Maďarsko, Španielsko, Rumunsko.

Ak podnikáte v oblasti krásy alebo módy, naše stránky sú pre Vašu kampaň ako ušité! Reklamu môžete umiestniť na všetkých jazykových mutáciách HappyHair alebo aj v jednotlivých krajinách.

Ak máte záujem o licencovanie aplikácie HappyHair a jej umiestnenie v exkluzívnom designe na Vašich webstránkach, kliknite sem.

Reklamné plochy

Reklama - reklamné plochy v HappyHair

 1. Leaderboard – 728x90 px
  umiestnenie nad hlavičkou stránky, viditeľný na každej stránke
  formát GIF, FLASH alebo JPG
  minimálna dĺžka kampane je 1 mesiac
 2. Square banner – 250x250 px
  umiestnenie vpravo, viditeľný na každej stránke
  formát GIF, FLASH alebo JPG
  minimálna dĺžka kampane je 7 dní
 3. Medium rectangle – 180x150 px
  umiestnenie vľavo, viditeľný na každej stránke
  formát GIF, FLASH alebo JPG
  minimálna dĺžka kampane je 7 dní

 

Štandardný cenník reklamy a partnerskej spolupráce v pdf

HappyHair MediaInfo v pdf

 

 

 


TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy