Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Často kladené otázky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Často kladené otázky

VŠEOBECNE

Aký prehliadač potrebujem k používaniu HappyHair?

Program HappyHair funguje na všetkých bežných webových prehliadačoch.
Program HappyHair si však vyžaduje FLASH PLAYER a to minimálne verziu 8.
Ak máte nainštalovanú nižšiu verziu Flash Playera, program to automaticky zistí a vyzve vás na inštaláciu najnovšej verzie. Po dokončení inštalácie bude možno potrebné zavrieť si všetky okná webového prehliadača (napr. Internet Explorer) a následne ho znova spustiť.

Čo všetko HappyHair dokáže?

HappyHair je online vlasový stylista, prostredníctvom ktorého si môžete vyskúšať stovky účesov, desiatky štýlov a farieb. Okrem toho máte k dispozícii účesy pre rovné vlasy, ale aj vlnité a kučeravé.
HappyHair vám pomôže pri výbere účesu ešte predtým, ako navštívite kaderníka. Účes si môžete poslať na vašu e-mailovú adresu alebo si ho vytlačiť a ukázať svoju predstavu kaderníkovi. Upozorňujeme vás však, že nie každý účes môže byť vhodný pre typ vašich vlasov a tváre!
HappyHair pracuje online, takže po registrácii ho môžete používať kdekoľvek, kde je počítač a pripojenie na internet.
S HappyHair si môžete dokonca vyskúšať aj slnečné okuliare podľa najnovších trendov a objaviť svoj nový letný look.

Aké sú hlavné výhody HappyHair oproti iným programom?

- HappyHair pracuje online, takže po registrácii ho môžete používať kdekoľvek, kde je pripojenie na internet a počítač.
- Nevyžaduje si žiadnu zložitú inštaláciu, spúšťa sa automaticky po registrácii.
- Náš program je vám dostupný kedykoľvek po dobu registrácie, 24 hodín denne!
- Týždenne pribúdajú účesy podľa najnovších trendov.
- Môžete si vyskúšať účesy vašich obľúbených celebrít.
- Farby vyzerajú skutočne a sú ich desiatky.
- Pracuje pre vás odborný tím, ktorý zabezpečuje, aby vám účesy sadli realisticky a s čo najmänšími úpravami podkladovej fotografie.

Čo potrebujem k tomu, aby som mohla/mohol využívať plnú verziu programu?

Stačí sa zaregistrovať, vybrať si členstvo a vložiť svoju fotku. Registrovaným užívateľom sú k dispozícii online stovky účesov, vrátane účesov celebrít. Pre registráciu kliknite sem.

O vašich fotkách

Aké podmienky by mala spĺňať moja fotografia?


Príklad optimálnej vzorovej fotky
HappyHair nevyžaduje od užívateľa žiadne zložité technické nastavenia. Pre plnohodnotné využitie programu však odporúčame:
- Pozerajte sa priamo do fotoaparátu, s bielym alebo bledým pozadím.
- Vlasy by mali byť zopnuté dozadu a schované za ušami. V prípade kratšej ofiny alebo vlasov odporúčame použiť čelenku. Na tvári ani na čele by nemali byť žiadne pramienky vlasov, aby sa neprekrývali s účesom.
- Odporúčame použiť kontrastnú a dobre nasvietenú fotografiu. Vyhovujúca fotka sa však dá nafotiť aj s mobilom!

Technické parametre vašej fotografie:
- Vkladaná fotografia by mala byť vo formáte jpg.
- Fotografia by nemala byť väčšia ako 2MB (maximálna podporovaná veľkosť vkladanej fotografie).

Nedarí sa mi vložiť svoju fotku...

Vlastnú fotografiu si môžu vkladať iba členovia START alebo PREMIUM. Registráciou týchto členstiev získate prístup aj k stovkám ďalších účesov. Pre registráciu kliknite sem. - HappyHair sme dizajnovali tak, aby ho zvládli aj menej zbehlí užívatelia internetu. HappyHair by nemal mať problém so spracovaním akejkoľvek fotografie štandardného formátu JPG. Ak sa vám predsa nepodarilo ani prostredníctvom sprievodcu upraviť fotku tak, aby bola v štylistovi použiteľná, nezúfajte - pošlite nám ju na [email protected]. Do 24 hodín vám pošleme upravenú fotku, prípadne odpoveď.

Kde treba vložiť fotku?

Po spustení kaderníka stačí kliknúť na "Moja fotka". Následne vás program vyzve na niekoľko úprav, ktoré sú však veľmi jednoduché a intuitívne na ovládanie.

O účesoch

Je možné meniť farbu účesu?

Ku každému účesu je možné vybrať si farbu podľa vašich predstáv. K dispozícii je 52 druhov farieb.

Je možné upravovať samotné účesy?

HappyHair vám umožňuje upraviť farbu vlasov, poprípade pridať melír na ľubovoľné miesto účesu. Upraviť samotný strih účesu však nie je možné.

Na webstránke sa mi ukazuje iba zopár účesov...

Prístup ku stovkám ďalších účesov je dostupný iba pre užívateľov PREMIUM. Demo mód slúži iba na vyškúšanie programu a jeho možností. Pre registráciu kliknite sem.

O členstve

Ako môžem prejsť z členstva START na PREMIUM?

Stačí sa prihlásiť a kliknúť na "Získať plnú verziu", resp. "Získať členstvo PREMIUM". Potom nasledujte inštrukcie, členstvo PREMIUM sa aktivuje prostredníctvom SMS-ky.

Kde nájdem uložené svoje obľúbené looky?

Galéria obľúbených účesov, ako aj looky vložené do verejnej galérie sa nachádzajú v "Môj profil". Linku na "Môj profil" nájdete v ľavom dolnom rohu vlasového stylistu HappyHair alebo v menu nachádzajúcom sa na ľavej strane webstránky HappyHair pod Členstvom. Do Môj profil viete vstúpiť iba po prihlásení sa.

Aké úkony môžem vykonávať s lookmi uloženými v Obľúbených v Mojom profile?

Každý uložený look je možné poslať mailom, vložiť do verejnej galérie alebo vymazať.

Ďalšie

Čo mám robiť v prípade, že stratím svoje prihlasovacie údaje?

Stačí nám zaslať email na [email protected]. Obratom vám na základe vašej emailovej adresy zašleme nové prihlasovacie údaje.

Čo robiť v prípade, že som zabudla svoje heslo?

Stačí kliknúť na "Login". Po kliknutí na "Zabudli ste heslo?" sa objaví formulár, do ktorého stačí vpísať svoju emailovú adresu, na ktorú po odoslaní obdržíte obratom nové heslo.

 

 

Chcete sa nás opýtať na niečo, čo ste tu nenašli? Pošlite nám e-mail na [email protected], odpovieme vám akonáhle to bude možné.

 

 


TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy