Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Partnerský program
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Partnerský program

Staňte sa aj vy súčasťou partnerského programu HappyHair a zarábajte pomocou vašich webových stránok!

Máte pocit, že užívateľov vašich webstránok by mohol zaujímať vlasový stylista HappyHair? Bola by škoda to nevyužiť! Za každého sprostredkovaného užívateľa HappyHair vám ponúkame províziu 20% a to úplne bez námahy!

Ako sa stať súčasťou partnerského programu HappyHair:

- Napíšte nám e-mail na [email protected]
- V priebehu 3 pracovných dní vás budeme kontaktovať. Po obdržaní banneru, resp. demoverzie HappyHair ho môžete umiestniť na vašej webstránke alebo webstránkach, a to na koľkých miestach to uznáte za vhodné.
- Za každého platiaceho užívateľa, ktorý navštívi HappyHair cez vašu stránku, získavate províziu 20% z nášho honoráru. Podrobný rozpis provízií vám zašleme e-mailom.
- Provízie vám budú vyplácané mesačne na váš účet, najneskôr do 20. dňa nasledujúceho mesiaca.
- Žiadne iné povinnosti pre vás z účasti v partnerskom programe nevyplývajú. Vy sprostredkujete návštevu platiaceho užívateľa, my vám zašleme peniaze!

Čím viac návštevníkov majú vaše webstránky, tým väčšiu províziu môžete očakávať. Dobrá správa pre vás: máme skúsenosť, že samotný odkaz na HappyHair zvyšuje návštevnosť aj stránok našich partnerov.


TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy