Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Prenájom aplikácie Virtuálneho kaderníka a vizážistu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Prenájom aplikácie Virtuálneho kaderníka a vizážistu

HappyHair je jedna z najmodernejších aplikácií na internetovom trhu. Prečo ju teda nevyužiť vo Váš prospech? Spoluprácou s nami iba získate:

Nech je Váš web moderný a interaktívny!

Ak máte záujem zvýšiť popularitu, modernosť a návštevnosť svojich webových stránok, zavolajte nám a dohodnite si predvedenie všetkých úžasných možností našej aplikácie priamo u Vás!

Čo je to „HappyHair“

HappyHair je jedna z najmodernejších internetových aplikácií na trhu. Umožňuje skúšať si „virtuálne“ na vlastnej fotografii tisíce účesov (bežných, aj účesov celebrít) a neobmedzené množstvo kozmetických produktov. Aplikácia ponúka prakticky nekonečné možnosti marketingového využitia vďaka jednoduchej editácii a administrácii zo strany nájomcu licencie. Chcete propagovať značku? Produkty? Alebo jednoducho zvýšiť popularitu svojho webu? Skúste to s HappyHair!

Kto sme

Na svetovom trhu s virtuálnymi aplikáciami sme od roku 2008. Za ten čas sa mnohé kozmetické značky, ako aj webové portály z celého sveta presvedčili o našom profesionálnom prístupe, spoľahlivých technológiách a ústretovosti pri riešení požiadaviek zákazníka. Nič nie je pre nás nemožné a hranice fantázii naším klientom nekladieme!

Kontakt:
Eureco s.r.o.
Zimná 6
945 01 Komárno
Slovenská republika
Tel.: +421 35 7714 105
Fax: +421 35 7714 106
e-mail: [email protected]

Ak máte záujem o licencovanie našich technológií virtuálneho kaderníka a vizážistu, alebo máte záujem o spoluprácu, môžete nás kontaktovať aj pomocou webového formulára

.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy