Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Začal New York Fashion Week
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Začal New York Fashion Week

Včera (6.2.2013) začal New York Fashion Week. Počas deviatich dní sa tu predstavia svetovo najvyhľadávanejší návrhári. 
 
Udalosť tradične signalizuje začiatok prehliadkovej sezóny, nasledovať budú týždne módy v Londýne, Miláne a Paríži. 
 
Na včerajšom otváracom programe sa podieľali Organic, Veronica Beard a Rachel Comey. Dnes svoju prácu predstavili Richard Chai, Creatures of the Wind, Duckie Brown a Band Of Outsiders. Ďalším významným návrhárom je Jason Wu, ktorý svoju prácu predstaví v piatok (8.2.2013) a nasledovať bude predstavenie Rag & Bone a Helmuta Langa. Sobotným veľkým lákadlom je Alexander Wang, ktorý ukáže svoju prvú kolekciu, od kedy bol menovaný do funkcie kreatívneho riaditeľa Balenciaga. V nedeľu ráno se bude prezentovať Victoria Beckham. Bývalá členka skupiny Spice Girls, ktorá prišla do New Yorku už tento týždeň spolu so svojou dcérkou Harper, predstaví i svoju ďalšiu kolekciu s názvom Victoria a to v utorok. V nasledujúcich dňoch paredvedú svoje práce Mary-Kate a Ashley Olsen, Jenny Packham, Zac Posen a Diane von Fürstenberg.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy