Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Z každodenného účesu večerný
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Z každodenného účesu večerný

Všetky sme to už zažili, pozvánka na párty po práci, ale žiaden čas na siahodlhé prípravy z domu. Žiadna panika! Vytvorte si cool párty účes z toho pracovného za pár sekúnd.
 
Cez deň ako Bella Thorne 
 
Tajomstvom tohto účesu sú texturované vlasy, použite preto suchý šampón, vlasový prášok alebo sprej na objem, vďaka ktorým dosiahnete ležérny vzhľad. Výsledok vylepšíte zapletením rybieho vrkoča, no jednotlivé sekcie uvoľnite, čím dosiahnete bezstarostný efekt. Vrkoč navyše počas dňa kúzelne pripraví vlasy na večernú premenu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Večer ako Ashley Benson 
 
Ak máte ofinu ako Bella, zmeníte výzor na večer zapnutím ofiny nabok štýlovou sponkou. Prehoďte cestičku zo stredu na bok, vyvarujte sa však precíznosti. Pracujte radšej s prstami ako s kefou, čím vlasom zachováte textúru. Vlasy uvoľnite z vrkoča a vlny, ktoré vznikli vďaka vrkoču, rozčešte prstami. Vlasy zospodu nasprejujte a v prípade potreby jemne natupírujte.
 
Top Tip 
 
Dve slová: Suchý šampón. Je to najlepší priateľ vašich vlasov. Vďaka nemu budú mať vaše vlasy ob-ob-objem, ktorý drží (a to platí dokonca i pre jemné vlasy, keďže suchý šampón dodáva vlasom pevnosť).


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy