Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Whitney Port ponúkne cenovo dostupné veci
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Whitney Port ponúkne cenovo dostupné veci

Whitney Port chce predávať veci cenovo dostupné a veľmi pohodlné. 
 
Osobnosť televíznej obrazovky, vlastniaca radu oblečenia Whitney Eve, neoblomne trvá na tom, že žiadne zo svojich vecí nebude ponúkať draho, pretože jej záleží na tom, aby jej modely mohli nosiť všetci.
 
„Je veľmi dôležité, aby boli šaty nositeľné aj mimo prehliadok svetových týždňov módy. Chcem, aby bola  moja kolekcia dostupná pre všetky dievčatá. Niekedy, keď sledujem prehliadky návrhárov, v duchu si hovorím´Kedy by som si to len mohla obliecť?´ alebo ´To by som si nikdy neobliekla.´“
 
Whitney tiež priznala, že by na prehliadkach svojich modelov nikdy nepredvádzala, pretože by zrejme nezvládla pretlak udalosti. 
 
„Bolo by to na mňa priveľa tlaku. Vyzerá to síce zábavne, ale ja by som nikdy nedokázala chodiť na vysokých podpätkoch tak ako modelky. Pozerá sa na ne dobre, vyzerajú úžasne – ale nezávidím im. Snažím sa s nimi neporovnávať.“, prezradila redaktorom časopisu LOOK.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy