Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vzorom Natalie Vodianovej je jej babička
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vzorom Natalie Vodianovej je jej babička

Ruská modelka Natalia Vodianova vyhlásila, že do sveta módy jej pomohla preniknúť stará mama, od ktorej dostala množstvo módnych a beauty tipov a rád. 
 
Modelka sa vyznala, že vždy obdivovala svoju starú mamu, ktorá má dnes 82 rokov, pre jej  dokonalý módny výber ako aj zdravý prístup k životu. 
 
Pre noviny The Telegraph Natalia povedala: „Je mojím módnym vzorom. Vždy sa dobre obliekala, mala krásne veci – topánky, rukavice, šatky – a doma vždy všetko udržiavala v dokonalom poriadku.“ 
 
„Vstala ráno o 6tej, zabehla si v parku, okúpala sa v studenom jazere a pripravila raňajky -to všetko, kým som sa zobudila.“ "
 
Kráska – ktorá bola v roku 2012 treťou najlepšie platenou modelkou sveta – vďačí za úspech v módnom priemysle práve svojej babičke, ktorá ju v puberte odhovorila od radikálneho kroku – vytrhania si hustého obočia, ktoré je dodnes charakteristickou značkou modelky. 
 
Natalia sa zdôverila, že ako teenager bola „veľmi vážna a utiahnutá“ a aby si ju spolužiaci začali všímať, odhodlala sa k úprave obočia. „Ale keď ma starká videla trhať povedala: „Nerob to. Budeš to  ľutovať. Jedného dňa sa prebudíš bez obočia a zistíš, aká si bola hlúpa. Tvoje obočie je na tebe tou najkrajšou vecou.“
 
Neodolateľná múza tiež priznala, že od kedy je mamičkou troch detí (dvaja synovia – 10-ročný Lucas Alexander a 5-ročný Viktor, a 4-ročná dcéra Neva), nenávidí stress módnych týždňov a minimalizuje účasť na módnych prehliadkach až na pár výnimiek, akou bola napr. módna šou pre je najobľúbenejšiu návrhárku Stellu McCartney, ktorej sa takýmto spôsobom chcela zavďačiť.  
 
Vzdychla si: „Na jeden mesiac, dvakrát do roka, týždeň módy a ľudia na ňom boli mojou rodinou. [Teraz] mám tri deti, školské povinnosti a účasť na týždňoch módy je pre mňa synonymom nočnej mory.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy