Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vytvorte si kráľovský účes
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vytvorte si kráľovský účes

Zrejme všetky z nás už zatúžili po vlasoch vojvodkyni z Cambridge, Catherine, a zvedavo sa pýtali, v čom spočíva tajomstvo jej zdravých kaderí. Dobrou správou je, že na ich získanie nepotrebujete kráľovského stylistu. Prezradíme vám, ako sa dopracovať ku Catherininým vzdušným a pružným kučerám veľmi jednoducho:
 
Príprava
 
Vlasy si umyte šampónom určeným pre váš typ vlasov. Vyskúšajte šampón dodávajúci vlasom objem a silu. Napokon naneste aj penové tužidlo zväčšujúce objem vlasov od korienkov až po končeky a prečešte.
 
Sušenie
 
Vlasy vyfénujte zospodu. Uistite sa, že ich máte celkom suché ešte predtým, ako prejdete k ďalšiemu kroku.
 
Natáčanie
 
Vezmite sadu natáčok a navite na ne 5 centimetrové pramene vlasov. Vrchné pramene vlasov natáčajte smerom od vašej tváre, bočné pramene smerom ku vašej tvári.
 
Konečná úprava
 
Ak vás tlačí čas, s nahrievacími natáčkami vám stačí aj 10 minút. Následne každý prameň jemne uvoľnite z natáčok a prečešte prstami, prípadne hrebeňom so širokými zubami. Na skrotenie rozlietaných vlasov naneste trochu séra proti krepovitosti vlasov.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
najkyra
4.8.2013

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy