Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Výsledky hlasovania: Najžiadanejšie účesy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Výsledky hlasovania: Najžiadanejšie účesy

 

Hlasy sú spočítané a čakanie možno ukončiť. Vaše najväčšie sympatie patria účesom týchto celebrít: 
1. Nicki Minaj
 
Na poli populárnej hudby je Nicki Minaj ako chameleón a dovolíme si tvrdiť, že pokoruje i Lady Gaga. Nicki tvrdí, že farby dúhy nám ukazujú, aké rôzne môžu byť i naše vlasy. Pastelové odtiene, funky leopardia potlač, rôzne strihy, táto superstar vlastní iste najväčšiu zbierku parochní pod slnkom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. Kylie Minogue
 
Najlepšiu austrálsku speváčku zrejme nie je potrebné predstavovať. Jej sofistikované, ale voľné účesy sú elegantné bez toho, aby boli náročné. Stačí len trochu umenia s kulmou a krásne splývavé vlny ihneď zdôrazňujú jej jemné črty.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. Mischa Barton
 
Americká herečka, návrhárka a modelka predstavuje klasický kalifornský štýl. I keď v minulosti experimentovala s rôznými farbami vlasov, nakoniec zvolila hnedé vlasy s jemným červeným odtieňom, které zdôrazňujú jej úžasnú farbu očí. Ideálna voľba!


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy