Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vyfénujte si vlasy v štýle Rachel Bilson!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vyfénujte si vlasy v štýle Rachel Bilson!

Vlasy krátke, či vlasy dlhé, ak sa neradi babrete so zložitými účesmi, ale stále chcete urobiť dojem a vytvoriť si objem, pomocou jednoduchého postupu a s minimálnym počtom pomôcok nemusíte vôbec strácať čas!

Budete potrebovať:
1. Veľkú okrúhlu kefu
2. Penu, či tužidlo do vlasov na zdvihnutie objemu alebo sprej do vlasov, špeciálne určený na použitie pred vyfúkaním vlasov, ktorý vlasy zároveň aj chráni pred vysokou teplotou.
3. Fén

Postup:
1. Po umytí vlasov vpracujte do ich korienkov penu, či tužidlo, alebo iný prípravok, ktorý dopomôže k objemu. Vlasy potom voľne vysušte fénom bez použitia kefy asi tak na 75%.

2. Dĺžka vašich vlasov rozhoduje, akú veľkú, okrúhlu kefu treba použiť. Rozdeľte si vlasy na niekoľko stredne hrubých prameňov a zaistite sponkami. Každý prameň kefou uchopte zospodu a posúvajte ju smerom od korienkov ku končekom, zatiaľ čo fén nasleduje kefu, ale zvrchu prameňa vlasov. Fén držte čo najbližšie ku prameňu vlasov, ale dávajte pozor, aby ste si príliš vysokou teplotou nepoškodili vlasy. Fénujte vždy od korienkov ku končekom vlasom, pre zdravý a lesklý vzhľad.

TIP: Objem získate tak, že každý prameň pri korienkoch kefou trochu nadvihnite a až potom ťahajte smerom ku končekom vlasov a fénujte zároveň.

3. Po vyfénovovaní posledného prameňa vlasov si ešte vlasy vzadu, na temene hlavy trochu natupírujte.

TIP: Tupírujte vlasy iba pod tými vrchnými, a potom nechajte vrchné vlasy voľne spadnúť na natupírovanú časť.
-Zuzana Ritchie, London-


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy