Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vyberáme správnu farbu vlasov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vyberáme správnu farbu vlasov

Túžite po zmene, ale v drogérii je toľko políc plných rôznych farieb a odtieňov. Priveľký výber a ťažké je čo len začať. Znie vám to povedome? Vyberajte jednoducho a rozhodne s našou pomocou.

 

Čo je farba?

 

Farba vlasov vzniká pri odraze svetla od farebných pigmentov vo vlasoch. Zmenou farby vlastne pridávame alebo uberáme farby.

 

Čo je odtieň farby?

 

Odtieň farby je výsledkom rôznych kombinácií odrazu svetla a pigmentov. To je dôvod, prečo farba vlasov - prirodzená alebo nafarbená - vyzerá inak na slnku a inak pri umelom osvetlení.

 

Oko vidí úrovne farieb - stupne svetlej a tmavej. Kým čierne vlasy odrážajú svetla veľmi málo, najsvetlejšie odtiene blond odrážajú svetla najviac.

 

Výber správnej farby na vlasy

 

Najlepšia farba vlasov je pre vás tá, ktorá pristane k tónu vašej pleti, farbe očí a prirodzenej farbe vlasov.

 

Ak je odtieň vašej pleti teplý (slonovinový, broskyňový, zlato-hnedý, krémovo-béžový, žltohnedý, bronzový) a farba očí modrá, modro-zelená, orieškovo-hnedá, zelená, jantárovo-hnedá alebo kávovo-hnedá, najlepšia farba vlasov pre vás bude zlatá s červenými prameňmi, zlato-hnedá, medovo-hnedá, gaštanová, medená alebo mahagónová.

 

Ak máte pokožku ružovú, ružovo béžovú, olivovú alebo ebenovú a oči svetlomodré, sivo-modré, sýtomodré, sýtozelené, hnedé alebo čierne, najlepšia farba vlasov pre vás je čierna, tmavohnedá, popolavá blond, platínovo blond, pramene fialovej a bordovej.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
kacenka360
24.1.2014
dobra chcela by som aj ja poradit ktora farba na vlasy by sa mi najviac hodila ked mam farbu pleti snedu oci zeleno hnede a a farbu vlasov mam gastanovo svetlu.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy