Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vlasy vo farbách jesene
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vlasy vo farbách jesene

 
Dni sa skrátili, noci ochladili a zo šatníkov podvedome vyťahujeme šaty vo farbách opadaného lístia, ktorým samozrejme prispôsobujeme aj farbu vlasov. Je to tak, novej jesennej sezóne vládne gaštanovo hnedá.

 

 

Do jesenných farieb "prezliekla" svoje vlasy aj Elle Fanning. Na premiéru Boxtrolls v Los Angeles sa dostavila večne plavovlasá herečka s dramaticky zmeneným vzhľadom. Svoje rozprávkovo dlhé blond vlasy výrazne skrátila a prefarbila na medovohnedo. A pristane jej to!

 

 

                                 

 

Ak premýšľate o hnedej farbe aj vy, nezabudnite, že:

1. Novú farbu by ste mali prispôsobiť farbe pleti, očí aj obočia. Všimnite si, ako nová farba zvýraznila zelenú farbu herečkiných očí.

2. Ak prechádzate na hnedú farbu zo svetlejšej, ponechajte vlasy okolo tváre rovnako ako Elle svetlejšie. Farba vlasov bude vyzerať prirodzenejšie a prechod na tmavšiu farbu nebude tak dramatický.

3. Vyhnite sa jednoliatej farbe. Najväčšou chybou, ktorej sa pri farbení vlasov dopúšťame, je zafarbenie všetkých prameňov v jednom tóne, výsledkom čoho naše vlasy pôsobia ako jednofarebná helma. Jednotlivé pramene by mali hrať rôznymi odtieňmi. Inšpirujte sa Elle, ktorá má farbu vrstvenú od zlatej blond až po tmavohnedú. Vlasy vďaka tomu získali prirodzený vzhľad a nový rozmer.

 

 

A ako sa pozdáva herečkina zmena vám?

 

                                 

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy