Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vlasy ako: Taylor Swift a jej retro zvlnený bob
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vlasy ako: Taylor Swift a jej retro zvlnený bob

Najlepším účesom na červenom koberci minulomesačnýchVMA Awards bol nepochybne retro účes Taylor Swift. Speváčke s charakteristickými dlhými vlasmi sa podarilo uveriteľným spôsobom imitovať bob. Celkom jednoducho sa to podarí i vám:

 

1. Vlasy pripravte - umyte ich šampónom a kondicionérom. Vysušte uterákom a naneste penové tužidlo alebo akýkoľvek obľúbený produkt chrániaci vlasy pred negatívnymi vplyvmi tepla.

 

2. Vlasy vyfúkajte a vyrovnajte ich s pomocou veľkej plochej kefy. Vďaka tomuto kroku sa vlasy budú už pred natáčaním krásne lesknúť.

 

3. Približne 5cm pramene natočte kulmou na vlasy - kónickou alebo klasickou (siahnite po strednej veľkosti). Začnite s prednými prameňmi a natočte ich smerom k vašej tvári. Natočené vlasy omotajte okolo prsta a pripnite na hlavu sponkou tak, aby si kučera zachovala tvar.

 

4. Uchopte kulmu zvislo a natočte zadné vlasy v náhodnom smere - smerom k tvári, doľava, doprava. Natočené pramene pevne pripnite ku hlave. Zafixujte lakom na vlasy a nechajte vychladnúť.

 

5. Pramene uvoľnite. Ak máte dlhé vlasy, vytvorte falošný bob. Jednotlivé pramene pripnite zospodu na zátylku sponkou. Trochu ich zatočte, vlasy sa tým ešte viac skrátia a budú sa jednoduchšie pripínať. Každý prameň pripevnite sponkou v polovici jeho dĺžky a spodný koniec trochu uvoľnite. Vytvoríte tým prirodzenejší vzhľad

 

6. Vytvorte retro akcent - úpravou predných prameňov. Vrchné vlasy vyčešte kefou na jednu stranu (vyberte si, ktorá vám viac pristane). V duchu retro vytvorte tvar S a pripnite. Nezabudnite dodržať dĺžku bobu!

 

Top Tip: Účes oživíte sponkou zdobenou drahými kameňmi.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy