Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vivienne Westwood navrhla tričko 'I'm Julian Assange'
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vivienne Westwood navrhla tričko 'I'm Julian Assange'

Britská návrhárska legenda, Vivienne Westwood, navrhla unisex tričko, z predaja ktorého pôjde celý zisk na podporu Juliana Assange, zakladateľa WikiLeaks.
 
Dizajnérka nedávno navštívila Juliana na ekvádorskej ambasáde v Londýne, kde je, žiadajúc o diplomatický azyl, momentálne usídlený, keďže mu hrozí zatknutie a vydanie do Švédska.
 
Vivienne na svojom blogu napísala: „Tričká pre Juliana: Podporte skutočného hrdinu a navštívte stranku: viviennewestwood.com. Príspevky na WikiLeaks boli zablokované, ale 100-percentný zisk z predaja tričiek pomôže dotovať ich prácu.
 
Fanúšičkou Juliana Assange je aj Lady Gaga, ktorá ho tiež na ekvádorskej ambasáde navštívila.
 
Na Juliana Assange je vo Švédsku vydaný zatykač v súvislosti s vyšetrovaním sexuálneho napadnutia. Na ekvádorskej ambasáde v Londýne prebýva už od júna tohto roku.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy