Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vivienne Westwood: Kate Moss má štýl
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vivienne Westwood: Kate Moss má štýl

Podľa módnej návrhárky Vivienne Westwood má britská supermodelka Kate Moss fantastický zmysel pre štýl, pretože skutočne rozumie oblečeniu.  
 
Excentrická britská návrhárka vychválila supermodelku za jej schopnosť „skutočne rozumieť tomu“ ako môžu šaty skrášliť ženskú postavu. Navyše tvrdí, že najväčšou prednosťou Kate ako modelky je jej nekonečná energia. 
 
Vo svojom blogu popísala popoludnie, kedy so svojím manželom Andreasom Kronthalerom navštívili v Paríži showroom spolu s Kate a Jamie Hince. „Vošli sme do showroom a Kate si skúšala oblečenie. To dievča má skutočne štýl. Taký dôverný vzťah medzi oblečením a telom som ešte nevidela. To dievča skutočne vie, ako nosiť šaty a má toľko energie. Stále rozpráva. Bez únavy.“
 
„Pre mňa a Andreasa bolo úžasné pozorovať, ako šaty sedia na žene, ktorá skutočne rozumie oblečeniu.“, píše návrhárka.
 
71-ročná módna legenda ďalej opisuje, ako skupina pokračovala na návštevu priateľky Yasmine Eslami a obhliadku jej novej kolekcie spodnej bieliznei, kde si Kate okamžite každého získala svojím šarmom. 
 
Vivienne situáciu popísala slovami: „Sú tam všetci ľudia z módy. Kate sa tak teší, že ich vidí. Naťahuje svoje ruky okolo pliec všetkých priateľov...Andreas mi pošepne: ´Ako príjemne a milo tu pobehuje.´“ 
 
Podobný názor na modelku zdieľa aj jej manžel, rocková hviezda, ktorý sa vyznal, že nič nemá radšej, ako pozorovať svoju ženu skúšajúcu si šaty. 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy