Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Victoriu Beckham vydražia na aukcii na pomoc obetiam hurikánu Sandy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Victoriu Beckham vydražia na aukcii na pomoc obetiam hurikánu Sandy

Victoria Beckham, Diane von Furstenberg a Anna Wintour plánujú nazbierať 185-tisíc dolárov na pomoc ľudom postihnutým nedávnym hurikánom Sandy.
 
Spomínané celebrity ponúkli samé seba na dražbu a to na dobročinnej webstránke Charitybuzz.com, ktorá túto aukciu iniciovala v spojení s „Council of Fashion Designers of America (CDFA) a americkým časopisom Vogue. 
 
Diane povedala: „Hurikán Sandy bol absolútne deštruktívny, je srdcervúce vidieť, koľko našich priateľov a susedov tento hurikán zasiahol. Tak ako sme v minulosti pomohli Haiti a Japonsku, chceme tentokrát vyzbierať potrebné prostriedky cez „Fashion for Sandy Relief“.“
 
Victoria ponúka výhercovi najvyššej ponuky na dražbe možnosť stráviť deň v zákulisí po jej newyorskej módnej prehliadke vo februári a Diane ponúka dražiteľovi jeden týždeň v jej dome na Bahamách za 50-tisíc dolárov. Anna Wintour ponúka výhercovi možnosť stráviť s ňou čas počas osobnej prehliadky v múzeu umenia v New Yorku v Costume Institute Gala a stretnúť sa s hlavnými redaktormi časopisu Vogue, poobedovať s nimi a na záver získať luxusné darčekové prekvapenie.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy