Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Victoria Beckham na titulke Vogue?
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Victoria Beckham na titulke Vogue?

 

Victoria Beckham prejednáva s predstaviteľmi Vogue možnosť, že by sa na prednej strane americkej verzie časopisu objavila jej tvár v jednom z jej modelov. 
 
Hviezda sa pravidelne objavuje  na predných stránkach britských módnych časopisov, ale dosiaľ sa neobjavila na titulke amerického časopisu. Zdroj prezradil novinám Daily Star: „Victoria rokuje o titulnej strane a tiež rieši svoj odchod z LA." 
 
Victoria (39) bude pravdepodobne od hlavy až k päte odená do vlastného modelu, aby tak pomohla predaju vlastnej kolekcie za oceánom. V časopise by sa mal objaviť aj rozhovor týkajúci sa jej osobného života. Bývalá členka skupiny Spice Girls sa objavila na titulke britskej verzie Vogue už trikrát, rovnako ako sa objavila na titulke ruskej a indickej verzie časopisu. Šuškalo sa, že sa v americkej verzii objaví už v marci 2012, ale nakoniec išlo len o kratší rozhovor. 
Ak sa tentokrát na titulnej strane objaví, pripojí sa tak ku hvidezdam ako Beyoncé, Carey Mulligan a Michelle Obama, ktoré sa na obálke amerického Vogue objavili v piebehu roka 2013. 
 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy