Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vaše otázky o vlasoch zodpovedané!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vaše otázky o vlasoch zodpovedané!

Hovorí sa, že ‘poznanie je moc´ , vyzbrojte sa teda odpoveďami na nasledujúce otázky a udržte dlhodobo svoje vlasy na uzde.

 

1. Prečo sú moje vlasy bez života?

 

Mnoho šampónov a kondicionérov obsahuje silikón, vďaka ktorému sú najskôr vlasy hodvábne na dotyk, no nie je možné jednoducho sa ho zbaviť. Ťažko sa vymýva a preto sa postupne na vlasoch hromadí, čím vlasy strásajú lesk a život.

 

Riešenie: vlasy z času na čas umyte šampónom s detoxikačným účinkom a vráťte ich tak opäť do prirodzeného stavu.

 

2. Ako sa zbaviť zelektrizovaných vlasov?

 

Statická elektrina vo vlasoch má za následok odpudzovanie vlasov.

 

Riešenie: ionizačná kefa, ktorá eliminuje náboj a trenie generovaním záporne nabitých iónov.

 

3. Strácam priveľa vlasov?

 

Vypadávanie vlasov je prirodzené, na mieste, z ktorého ste vlas stratili, narastú opäť vlasy nové. Každý deň prichádzame o stovky vlasov, kompletne sa na celej hlave obmenia každé štyri roky.

 

4. Ako zistím, že moje vlasy treba ostrihať?

 

Jediné pravidlo znie: pozorujte ich! Ako vyzerajú? Aký z nich máte pocit? Ak sú vaše vlasy na koncoch našuchorené a nechcú poslušne ležať, je čas "pristrihnúť im krídelká." Konce vašich vlasov by mali byť vždy na pocit pevné a na pohľad oblé.

 

5. Prečo mi vlasy prestali rásť?

 

Všetky vlasy majú rastovú fázu, kedy je rastový folikul najaktívnejší. Trvá približne štyri roky, vlas dosiahne dĺžku 60 centimetrov a napokon vypadne. Na jeho mieste po istom čase vyrastie nový vlas.

 

Zaraďte do vašej rutiny umývania vlasov šampón stimulujúci folikuly, ktorý urýchľuje proces rastu.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy