Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Vanessa Paradis je novou tvárou H&M
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Vanessa Paradis je novou tvárou H&M

Vanessa Paradis se stala novou tvárou H & M a povedie ich kampaň, ktorá podporuje kolekciu oblečenia vyrobenú s ohľadom na životné prostredie. 
 
Použitie materiálov, ako je organická bavlna, recyklovaný polyester a Tencel, by malo kolekcii dodať určitý štýl a zároveň kvalitu. 
 
Vanessa, ktorá má dve deti – Lily-Rose (13) a Jacka (10) s ex-partnerom Johnym Deppom,, povedala: „Páči sa mi byť súčasťou niečoho, ako je táto kolekcia H&M. Snažím se nakupovať s rozumom a klasické kúsky do môjho šatníka nevyhnutne patria. Milujem štýlové kúsky a páči sa mi myšlienka ekologicky šetrného oblečenia. Sama rada používam staršie oblečenie.“
 
Ako súčasť kampane jar/ leto 2013 chce spoločnosť H & M vo svojich obchodoch zahájiť zber starých odevov. Zákazníci by za každú tašku s nechcenými odevmi odovzdanou v obchodoch H & M mali dostať poukážku na nákup nového tovaru. Cieľom tejto iniciatívy je zabrániť, aby odevy končili na skládkach. Oblečenie môže byť bez akéhokoľvek štítku, ale zákazníci sú obmedzení odovzdaním maximálne dvoch tašiek denne. 
 
Kolekcia Consious sa objaví na pultoch obchodov H & M a tiež online na začiatku marca. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy