Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · V Cannes zmizli šperky za milión dolárov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

V Cannes zmizli šperky za milión dolárov

 

Šperky v hodnote viac ako milión dolárov, ktoré mali byť zapožičané hviezdám počas filmového festivalu v Cannes, boli odcudzené v hoteli pracovníkovi švajčiarskej klenotníckej firmy. 
 
Francúzska polícia potvrdila, že šperky, ktoré mali nosiť celebrity na filmovom festivale, boli odcudzené v hoteli pracovníkovi švajčiarskej klenotníckej firmy Chopars, ktorá sponzoruje udalosť už 16 rokov.
 
Zlodeji údajne rozbili stenu a ukradli šperky v piatok 17.5.2013, v deň, kedy Sofia Coppola debutovala v  najnovšom filme Bling Ring. Ničmenej, hovorkyňa spoločnosti Raffaella Rossiello tvrdí, že správy sú prehnané a v rozhovore pre BBC povedala, že ukradnuté šperky nie sú súčasťou kolekcie, ktorú  herečky počas filmového festivalu v Cannes predvádzajú.
 
Zatiaľ sa na červenom koberci v Cannes predviedli desiatky ženských hviezd, vrátane Cary Delevingne, Cindy Crawford, Lany Del Rey a Julianny Moore. Šperky z dielne Chopard by mali byť videné i naďalej a firma prijíma objednávky na šperky, ktoré mali celebrity na sebe. Viceprezidentka Caroline Scheufele povedala: „Američania sú tak organizovaní. Mesiace dopredu vedia, aké šaty si obečú, aký budú mať účes. Európania to berú s väčšou rezervou. Veci sa u nich môžu meniť na poslednú chvíľu.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy