Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účesy a líčenie z prehliadok: trendy na jar a leto 2015
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účesy a líčenie z prehliadok: trendy na jar a leto 2015

 

Jar prepukla s absolútnou neochvejnosťou a tak je najvyšší čas privítať ju vynoveným zovňajškom. Ak ste sa do zmien zatiaľ nepustili, inšpirujte sa nápadmi z prehliadkových mól hlásajúcich trendy sezóny jar/leto 2015. Všetky si môžete samozrejme vyskúšať na vlastnej fotografii.

 

                                              

 

Najčastejšie skloňované slovo v súvislosti s aktuálnou sezónou je jednoznačne prirodzenosť. Počas prehliadok sme boli svedkami "len tak akurát" upraveného vzhľadu (jeden by povedal až neupraveného:)). Vlasoví stylisti a vizážisti tentokrát podľahli kúzlu ženskej prirodzenej krásy 70-tych rokov. Obdivovať sme mohli nežné a dievčenské zjavy bohémskeho či hippies štýlu:

ležérne vlny, nízko položené chvosty (s množstvom uvoľnených pramienkov lemujúcich tvár), cestička uprostred a sem-tam zapletené vrkôčiky.

 

                                

 

Vizážisti a kaderníci však neustrnuli v minulosti, ohúrili nás aj svojou nekonečnou fantáziou a množstvom inovatívnych nápadov. Objemné, dlhé chvosty ozvláštnili množstvom gumičiek, vrkôčikov aj vlasových doplnkov. Ponúkli nekonečné variácie obľúbených očných liniek, nové spôsoby líčenia obočia (absolútne prekvapujúce bolo obočie vyblednuté či v pastelových odtieňoch). Prevládali nápadité tvary očných tieňov hrajúce všetkými farbami jarnej lúky. Na perách prevažovala svieža lesklá červená vo všetkých svojich odtieňoch.

 

                                

 

                               

 

                                

 

                               

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy