Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes týždňa: zvlnený bob
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes týždňa: zvlnený bob

 

V chladnom počasí máme najradšej jednoduché účesy čistých strihov, ktoré sú nenáročné na úpravu. Nadčasový bob tieto požiadavky spĺňa absolútne a preto je do sychravého počasia ideálny. Jeho obžúbenos tkvie v univerzálnosti - lichotí všetkým typom tváre i vlasov. Dnes chceme hovori o jeho vylepšenej - zvlnenen verzii. Vlny a bob k sebe jednoducho pasujú. V anglickom slovníku sa ujal novotvar wob (wavy bob, v preklade vlnitý bob). Bob, ktorý zdobia vlny či kučery, je hravý, dievčensky mladistvý a opticky bohatší. Vyzerá výborne v "bežnodennom" no aj večernom prevedení. A je skutočne nepracný. Pre majitežky vlnitých či kučeravých vlasov doslova. Časovo nenáročná úprava však poteší aj rovnovlásky. Stačia len základní vlasoví pomocníci a niekožko minút navyše pred zrkadlom.                         

                             

 

Ak túžite po prirodzených vlnách či kučerách, aké má Beyonce, rozohrejte si kulmu a na vlasy naneste sprej s obsahom morskej soli. Vlasy rozdežte na jednotlivé pramene široké asi 3 cm a obtočte okolo kulmy. Natáčajte zvožna a maximálne dvakrát, aby boli vlny dostatočne vežké a vožné. Prečešte kefou s jemnými štetinami a nastriekajte fixačný sprej s leskom, vďaka ktorému budú vlasy žiari zdravím.

 
                              
 

Ležérne vlny ako Freida Pinto vytvoríte pomocou žehličky na vlasy. Asi 3 cm široké pramene vlasov natáčajte vertikálne striedavo smerom od tváre a k tvári, každý ďalší prameň na opačnú stranu. Vzniknuté vlny zafixujte sprejom, ktorý dodáva objem a tvar, konce aj korienky vlasov nechajte rovné a naneste na ne vosk na vlasy.

 

                               

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy