Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes týždňa: Plážové vlny ako Kate Winslet
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes týždňa: Plážové vlny ako Kate Winslet

Do virtuálneho kaderníka opä pribudlo množstvo účesov známych a obžúbených celebrít, no ocenenie účesu týždňa môže patri len jednému z nich. Kate Winslet už tradične zatieňuje svoje herecké kolegyne, s ktorými sa stretne na červenom koberci a nebolo tomu inak ani na premiére filmu Divergencia v Los Angeles. Tentokrát dokázala, že plážové vlny nie sú len vožnočasovým účesom, ale navyše účesom dostatočne vhodným aj na večernú príležitos.

 

S minimálnym vynaloženým úsilím si rovnaký účes vytvoríte v pohodlí domova aj vy. Ak máte pred sebou celú noc, jednoducho si vlasy nastriekajte sprejom s obsahom morskej soli alebo akýmkožvek tvarovacím sprejom, uplete vlasy do vrkoča a choďte spa. Ráno na vás budú čaka nádherné a hlavne ležérne pôsobiace plážové vlny.

 

Ak však máte na tvorbu účesu len zopár minút, budete potrebova aj kulmu. Vlasy rovnako ako v prvom prípade nastriekajte sprejom s obsahom morskej soli (alebo iným tvarovacím sprejom). Vezmite približne 3 cm prameň a nakrúte ho na kulmu smerom k tvári. Na priemere kulmy tentokrát nezáleží. Vrchnú aj spodnú čas prameňa ponechajte rovnú, keďže výsledok musí vyzera tak trochu nedbalo. Každý prameň natočte na kulmu aj v opačnom smere, teda smerom od tváre. Nakrútené pramene napokon prečešte prstami - tak vlny zjemníte. Výsledkom budú rozviate prirodzené a najmä až neuveritežne zvodné vlny.  :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy