Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes týždňa: Nabok vyčesané vlny Debby Ryan
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes týždňa: Nabok vyčesané vlny Debby Ryan

Tento týždeň sa môžete inšpirova niekožkými účesmi z premiéry Upírskej akadémie (The Vampire Academy). Najkrajší ukázala zaiste mladučká ryšavka Debby Ryan, ktorá si dokonale nadýchané plážové vlny vyčesala na stranu, čím im dodala veža objemu, hravosti a dokonca i koketnosti.

 

Rovnako zmyslná môžete by i vy, podobný účes si vytvoríte celkom jednoducho: vlasy umyte a na ešte vlhké nastriekajte sprej s obsahom morskej soli pre plážový efekt. Vlasy nechajte vožne vyschnú, čím vyvoláte prirodzené vlnenie. Na korienky naneste suchý šampón, vďaka ktorému vlasy získajú objem naviac. Vlasy vyčešte na stranu a za uchom pripnite sponkou, zafixujte sprejom na vlasy a hotovo!


 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy