Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes týždňa: Margot Robbie ovenčená krásou
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes týždňa: Margot Robbie ovenčená krásou

Margot Robbie zažiarila na červenom koberci rozvinutom pri príležitosti odovzdávania ceny Australians in Film. Táto udalos je každoročne spätá s benefičným večierkom podporujúcim austrálskych hercov a iných filmových umelcov. Mladá herečka predviedla impozantný, vežmi jemný, no zároveň neprehliadnutežný účes, vytvorený z dvoch francúzskych vrkočov (jedného pleteného zpredu dozadu a druhého pletého zozadu nahor) zavinutých a zopnutých neuveritežne neviditežným spôsobom. Náročný výtvor až klasicky dokonalý umne odžahčilo zopár uvožných prameňov, ktoré preniesli účes do modernej súčasnosti. Pôvabný zjav a bezchybné črty tváre podporilo a zvýraznilo aj herečkino jemné líčenie s ligotavými očnými tieňmi a ružovými lícami.

 

                            

 

                            

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy