Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes na vianočný večierok: Inšpirácie z British Fashion Awards 2014
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes na vianočný večierok: Inšpirácie z British Fashion Awards 2014

 
Vyčesať či rozpustiť? Toto nejednoduché rozhodnutie nezabudnite i v predvianočnom večierkovom období prispôsobiť zvolenému oblečeniu a líčeniu. Skôr ako zasadnete pred domáce zrkadlo či do kaderníckeho kresla, vyskúšajte si niekoľko účesov z odovzdávania Britských módnych cien. 
 
                                               Nabok vyčesané vlny ako Emma Watson
 
Voľbou tohto účesu vstupujete na bezpečné územie, keďže dokonale ladí s formálnym aj neformálnejším oblečením. Bočné retro vlny odporúčame najmä k bezramienkovému topu či šatám alebo na zjemnenie rovných strihov maskulínneho štýlu. Po pánskom outfite siahla aj Emma a vyzerala úchvatne. Ženskosť vyvážila nielen účesom, ale aj výraznými červenými perami. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                     Vysoký uzol ako Rihanna
 
Vlasy vyčesané do uzla à la balerína a decentné líčenie vám zaručia pritiahnutie všetkej pozornosti. Ale pozor! Tento účes odkryje a zvýrazní všetky črty tváre a preto je vhodný najmä pre bezchybné krásky. Minimalistické líčenie je v tomto prípade nevyhnutnosťou, nebojte sa však zvýrazniť jednu z čŕt. Rihanna vsadila na poriadne dlhé riasy, zvyšné líčenie je už veľmi jemné a v prirodzených teplých odtieňoch.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                     Ležérny účes ako Suki Waterhouse
 
Sukiinu voľbu ležérneho účesu a jednoduchého líčenia ovplyvnil zaiste sofistikovaný strih šiat. Ak chcete aj vy preniesť pozornosť najmä na oblečenie, vyčešte si vlasy rovnako ako ona do mierne strapatého účesu a k nemu zvoľte jemné líčenie v neutrálnych tónoch zvýraznené nanajvýš intenzívnou očnou linkou.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy