Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Účes ako: Modelky Victoria´s Secret
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Účes ako: Modelky Victoria´s Secret

Čo spája Rosie Huntington-Whiteley, Candice Swanepoel, Lily Aldridge a Alessandru Ambrosio? Samozrejme okrem toho, že na svetových mólach anjelsky predvádzajú horúce kúsky z dielne Victoria’s Secret...všetky štyri majú skutočne neodolateľné vlasy. Anjelské vlasy si môžete vykúzliť aj vy. Takto:

 

1. Vlasy si umyte šampónom dodávajúcim objem a naneste penové tužidlo alebo sprej na zväčšenie objemu. Dajte však pozor, aby ste vlasy stylingovými produktami príliž nezaťažili. Ak majú pôsobiť bohato a zdravo, nemali by byť utlačené ich nadbytkom.

 

2. Nebojte sa vytvoriť extra objem fénovaním - vlasy fénujte zospodu s pomocou veľkej okrúhlej kefy. Jednotlivé pramene natočte na kefu a počas fénovania ich nadvihnite vždy smerom von a dohora.

 

3. Na dosiahnutie hladkého a neodolateľného výsledku, naneste po fénovaní na konce vlasov pár kvapiek kvalitného vlasového oleja.

 

4. Natáčať začnite na temene hlavy. Približne 10cm pramene vlasov natočte na kulmu strednej veľkosti, ktorú budete držať horizontálne. Vrchnú časť prameňa nechajte rovnú a spodnú časť natočte smerom od tváre. Každý prameň pred natáčaním nastriekajte sprejom chrániacim vlasy pred horúcim vzduchom.

 

5. Kulmu chvíľu pridržte, aby teplo preniklo vlasmi a uvoľnite. Kučeru pripnite na hlave sponkou.

 

6. Postupne natočte všetky pramene. Na záver by ste mali mať na hlave pripnutých okolo 10 kučier v strednej časti a na vrchu hlavy a po 2 až 3 kučery na každej strane. Bočné kučery by mali byť natočené smerom von a nadol.

 

7. Keď kučery vychladnú, vyčešte ich plochou kefou na obľúbenú stranu. Ak je potrebné, zbavte sa malých nedostatkov záverečnými stylingovými produktami.

 

 

 

Top tip: Ľahšiu verziu môžete vytvoriť s pomocou stredných alebo veľkých nahrievacích natáčok. Po fénovaní vlasy natočte rovnakým spôsobom a a naneste trochu laku na vlasy. Kučery nechajte vychladnúť, natáčku uvoľnite a vlasy jemne vyčešte. :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy