Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Tulisa Contostavlos sa ešte stále hľadá
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Tulisa Contostavlos sa ešte stále hľadá

Napriek uvedeniu vlastnej módnej rady TFB britská speváčka Tulisa Contostavlo tvrdí, že je ešte stále v štádiu hľadania a objavovania toho, aký štýl obliekania jej pristane.
 
Tulisa tiež prezradila, že jej štýl má dve tváre, naďalej nakupuje v obchodných centrách, i keď by si dnes pokojne mohla dovoliť dizajnérske kúsky. „Môj štýl? Má dve tváre – mladistvý, svieži a elegantný a mestský, výrazný a pop. V posledných rokoch, od kedy som sa vydala na sólovú dráhu, začala som sa hľadať, pokiaľ ide o módu.“, vyhlásila. 
 
„ Veľmi som sa o módu nezaujímala, kým som pôsobila v N-Dubz, ale dnes mám svoje obľúbené značky. Ted Baker, Lipsy, Karen Millen and River Island sú mojou top voľbou.“
 
24-ročná speváčka pozná len veľmi málo žien, ktorých štýl obliekania by bol pre ňu inšpiratívny. Naposledy ju však veľmi zaujal štýl dievčenskej skupiny Little Mix, ktoré minulý rok doviedla k víťazstvu v súťaži X Factor.
 
Look magazínu sa zdôverila: „ Nikdy som sa na iné ženy takto nepozerala - Little Mix sú jedinými, pri ktorých som si povedala ´Páči sa mi, čo má na sebe.´ Majú naozaj jedinečný zmysel pre módu.“
 
Tulisa si tiež stojí za tým, že by  nikdy nezmenila svoj štýl kvôli mužovi. Móda ju zaujíma len ako forma sebavyjadrenia.
 
„Neobliekam sa, aby som zapôsobila, obliekam sa, aby som sa vyjadrila.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy