Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trik: ako dosiahnuť husté vlny a lá Whitney Port
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trik: ako dosiahnuť husté vlny a lá Whitney Port

Whitney PortNie každá z nás dostala do vienka husté vlasy a nie každá má trpezlivosť, či vôľu si ich pestovať v tej istej dĺžke celý život. Týka sa to i celebrít, hoci tie poznajú všetky triky pod slnkom vďaka svojim skvelým stylistom, a o ich chybičkách krásy, či nedostatkoch nemáme ani potuchy.

Pre všetky krásky s jemnými vlasmi, bez objemu, či s nedostatočnou dĺžkou máme jednoduchý trik, ako vytvoriť husté vlny - a to bez použitia čiernej mágie. Stačí investovať do širokého prameňa umelých vlasov. Dnešná ponuka príčeskov je už v skvelej kvalite a vo všetkých odtieňoch, ktoré dokonale splynú s vašou vlastnou, aktuálnou farbou vlasov.

Ako na to?

Vrchnú časť vašich čerstvo vyfénovaných vlasov (pomocou objemnejšej, okrúhlej kefy) oddeľte hrebeňom a jeden takýto široký prameň umelého príčesku (alebo podľa potreby i dva), pripevnite pod vašu hornú časť vlasov, približne vo výške vašich spánkov alebo vyššie. Ak sú vaše vlasy kratšie ako príčesok, tak okolo celej, zadnej časti hlavy. Vlasy potom už len na niektorých miestach natočte pomocou objemnejšej kulmy, pričom oddelenú vrchnú časť natočte ako poslednú. Nakoniec sa predkloňte a pomocou kefy, alebo prstami jemne rozčešte vlny tak, aby príčesok nenápadne splynul s vašimi vlasmi. Zafixujte sprejom a voilá!

Tip: Investujte do keramickej kulmy, na ktorej je možné nastaviť rôzne stupne teploty. Príliš vysoká teplota jemné vlasy veľmi poškodzuje!


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy