Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trendy účesy na jeseň/zimu 2014/2015
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trendy účesy na jeseň/zimu 2014/2015

 

Martón módnych prehliadok hlásajúcich trendy aktuálnej sezóny je dávno za nami, prezrime si spolu s odstupom času spoločné momenty spájajúce vlasové kreácie viacerých svetových návrhárov.

 

Uzly

Starostlivo elegantné alebo umne neupravené, vysoko posadené, ale aj nízke uzly zdobili modelky na všetkých prehliadkach trendov sezóny Jeseň/Zima 2014/2015.

Náš tip: Úprava ležérneho uzla je celkom jednoduchá. Na kefu nastriekajte stylingový sprej a učešte si nízky chvost alebo vrkoč a zaviňte do uzla. Pre bohémsky vzhžad vlasy čo najviac uvožnite a nechajte vonku zopár prameňov. Čím strapatejšie, tým lepšie!

Chvosty

 

Klasické chvosty boli obžúbeným triumfom na všetkých svetových prehliadkach. Chvosty tejto sezóny sú dokonale upravené s výraznou cetičkou alebo naopak ležérne až akoby neupravene vožné. Mali by však by položené čo najnižšie a najlepšie v kombinácii s bočnou cestičkou umiestnenou výrazne nízko.

Náš tip: Každodenný chvost ozvláštnite, ak jeden z prameňov necháte vožný a omotáte ho okolo chvosta prekryjúc gumičku. Retro vzhžad získate, ak nabok ulízanú ofinu zvlníte. Chvostu dodáte objem, ak naň nastriekate stylingový sprej a jemne natupírujete.

Vlny

 

Najženskejším jesenno-zimným trendom sú zaiste plážovo zvlnené vlny. Nepravidelné vlny opticky zväčšujú objem a vzhžadu dodávajú bezstarostnos až rozmarnos. Sú vhodné pre ženy, ktoré milujú nenáročnú úpravu účesu. Ležérne vlny žahko vytvoríte, ak si večer pred spaním zapletiete vlasy do dvoch vrkočov.

Náš tip: Noste ich s cestičkou nabok, budete tak absolútne trendy. Vlny nie sú tabu ani pre účesy s krátkou ofinou. I tú je však potrebné žahko zvlni a na niekožkých miestach oddeli, aby zapadla do ležérneho vzhžadu.

Vrkoče

 

/>Hravé vrkoče zaplavili móla všetkých týždňov módy. Tými najobžúbenejšími sa stali, v duchu dominujúcich 90-tych rokov, francúzske vrkoče. Dievčensky hravé, žensky romantické, športové, ale i náročne sofistikované. Étericky pôsobili najmä tie upletené z predných vlasov alebo uprostred hlavy, techniku pletenia si túto sezónu treba osvoji!

Náš tip: Ozdobte ich stuhou či šatkou a budete neodolatežné.

Sponky

 

Na prehliadkach sme videli účesy s vežkým množstvom sponiek nielen v tradičnej role fixovania účesu, ale najmä v tej dekoratívnej.

Náš tip: Do tejto milej vlasovej ozdoby sa nebojte investova a zadovážte si čo najoriginálnejšiu, najlepšie ručne robenú.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy