Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trendy účes pre polodlhé vlasy – „neupravené“ vlny
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trendy účes pre polodlhé vlasy – „neupravené“ vlny

Túžite po štýlovom účese, aký nosí supermodelka Natalia Vodianova? Tu je návod ako na to:
 
1. Vlasy je potrebné na účes pripraviť už pri umývaní – použite šampón určený pre váš typ vlasov a tentokrát vynechajte kondicionér, aby ste vlasy nemali príliš jemné a vyrovnané, čo by pre tento účes nebolo najvhodnejšie.
 
2. Vlasy jemne vysušte uterákom. Ak máte jemné vlasy, použite penové tužidlo dodávajúce objem, aby ste dosiahli vzdušnosť účesu. Ak sú vaše vlasy pevné, dostanete ich pod kontrolu stylingovým krémom. 
 
3. Aplikujte sprej na vlasy. 
 
4.  Teraz môžete vlasy začať fénovať. Vysušte ich asi tak na 80%. Vlasov sa v priebehu fénovania dotýkajte čo najmenej. Dotyk totiž spôsobí ich krepový vzhľad v závere.
 
5. Rozdeľte vlasy do približne 5 cm štvorcov po celej hlave v cik-cakových líniách pre dosiahnutie trendy vzhľadu.
 
6. Každý takýto prameň nastriekajte sprejom a stočte do malého pevného „uzlíka“ (či „slimáčika“). Upevnite sponkou.
 
7. Každý mini uzlík vyfúkajte fénom do úplného uschnutia. To trvá asi 15 – 20 minút. Skôr ako odstránite sponky, nechajte vlasy úplne vychladnúť. Môžete použiť studený režim vášho fénu.
 
8. Vyberte sponky a prstami roztočte a rozčešte každý prameň. Aby ste vlny spevnili, môžete niektoré náhodné pramene nakulmovať.  
 
9. Fixačným lakom na vlasy alebo trochou séra či vosku zaistite, aby vlny lepšie držali. 
 
Tip: Ak sú vlny príliš pevné, prečešte ich stredne veľkou guľatou kefou a vyrovnajte vlasy, ktoré lemujú vašu tvár ako i hornú vrstvu vlasov. A uistite sa, že vám vlasy nebudú padať do tváre.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy