Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trendy na rok 2015 zo SAG Awards
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trendy na rok 2015 zo SAG Awards

Odovzdávania cien hereckej asociácie (Screen Actors Guild) sú vo filmovom svete predzvesťou odovzdávania Oscarov, pre nás sú ďalšou príležitosťou sledovať uchopenie najnovších beauty a vlasových trendov hviezdnymi kaderníkmi a vizážistami. Ich nápaditosť a rôznorodosť poskytuje i nám prostým smrteľníkom inšpirácie na rôzne príležitosti a najmä odvahu vyskúšať trendy 2015 tým najlepším spôsobom.

 

Rosamund Pike so zvlneným bobom a oranžovými perami

 

                                 

 

Herečka predviedla neuveriteľnú dávku sviežosti a my si len nevieme vybrať, či za to vďačí vlnám, ktoré rozveselili jej asymetrický bob alebo výrazným oranžovým perám, ktoré v kontraste s čiernou róbou vyzerali dokonalo.

 

Keira Knightley a jej bohémske polovyčesané ležérne vlny

 

                                   

 

Keira Knightly dokázala, že ani budúcej mamičke nič nebráni v tom, aby vyzerala bohémsky štýlovo. Polovyčesaný účes inšpirovaný do istej miery zrejme aj Brigitte Bardot s cestičkou uprostred a prirodzenými vlnami, skombinovala herečka s dymovým líčením a my uznávame, že bola neuveriteľne elegantná. Čerešničkou na torte je zaiste neprehliadnuteľný šperk, ušná manžeta.

 

Claire Danes a jej objemné vlny a výrazné oči

 

                               

 

Claire Danes sa tentokrát podarilo takmer nemožné, keď preniesla navonok všetku svoju vnútornú ženskú krásu a to úplne jednoduchým vyčesaním polodlhých blond vlasov do objemných vĺn v kombinácii s dramatickým pohľadom očí zvýraznených čiernou ceruzkou.

 

Lupita Nyong'o a jej zapletený uzol a ligotavé líčenie

 

                                

 

Lupita opäť potvrdila svoju rolu beauty idolu. Prekvapením bola dĺžka jej inokedy krátkych vlasov, ktoré vyčesala do zapleteného uzla. Výrazné lesklé červené pery a jemné dymové líčenie očí zladila so zdravo žiariacou pokožkou, ktorá pôsobila priam hypnotizujúco.

 

Sophia Bush s falošným bobom a retro vlnami

 

                             

 

Sophia Bush stelesňovala kúzlo starého Hollywoodu. Nádherne zvlnené vlasy upravené do falošného bobu príjemne lemovali herečkine výrazné črty tváre.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (2)
Petra
9.11.2015
Super článok, zdieľam!
Lucia
9.11.2015

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy