Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trend: Melíre dúhových farieb
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trend: Melíre dúhových farieb

MelíryNiektoré hravé celebrity skočia na nový trend ako včely na med. V snahe vyniknúť, obsadiť čo najviac stránok módnych časopisov, či bulvárnych stránok, niektoré trend začnú, niektoré trend zkopírujú, ale najdôležitejšie je to, že v tom musia vyzerať dobre.

Momentálne sa stránky časopisov zdajú oveľa farebnejšie. Na svedomí to májú najnovšie melíre v netradičných, alebo aj riskantnejších odtieňov. Zabudnite na konvenčné blond pásiky na tmavom podklade, či presne naopak. Slovo majú farby dúhy, pastelové a pripomínajúce rozmanité polevy ako na zmrlinových pohároch so šlahačkou. Levandulová, broskyňová, jahodová, čučoriedková…..zoznam je nekonečný.

Vďaka celebritám sa môžeme presvedčiť, že niektoré takéto melíry môžu vyzerať aj sexi, bez zbytočných obáv, že je to príliš punk. Samozrejme konzervatívnejšie krásky asi nepresvedčíme, ale pre tie, ktoré hľadajú niečo nové a túžia po malej zmene, výber farieb a štýlov melírovania je bohatý. Pre menej odvážne sa dá takáto netradičná farba schovať aj pod vrchné vlasy a bude vykúkať len, keď „jej to dovolíte“!

Autorka: ZuRi, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy