Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Trend: efekt mokrých vlasov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Trend: efekt mokrých vlasov

wet look Ak chcete vyniknúť a vyskúšali ste už hádam všetky triky, je dosť možné, že ste ešte nevyskúšali upraviť vlasy do mokrého vzhľadu. Jeho príprava vám skutočne zaberie minimálne množstvo času, a tým vám ostane viac času na výber oblečenia a vhodného mejkapu, ideálne sa hodí napríklad dymové líčenie očí, alebo pre menej odvážne aspoň nešetrite maskarou a kajalovou ceruzkou na oči v tmavých farbách. Výsledok je odvážny, ale sofistikovaný vzľad.

AKO NA TO?

1. Vlasy naskôr odporúčame umyť a ošetriť kondicionérom, počas čoho vlasovú pokožku trochu premasírujte na podporu objemu pre dokonalý efekt mokrých vlasov.

2. Dôležitým bodom tohto účesu je použitie správneho stylingového prípravku. Tento závisí od kvality vašich vlasov, môže to byť gel s mokrým efektom, ktorému môže predchádzať aj menšie množstvo tužiacej peny na vlasy, alebo pre kučeravejšie vlasy bude fungovať najefektívnejšie pomáda na vlasy.

3. Vhodný prípravok naneste do polosuchých vlasov. Takýto prípravok spojí pramene vlasov do žiadaného štýlu a variácií je niekoľko.

4. Ak tomu ešte niečo chýba, bude to určite len trochu lesku na vlasy, ktorý sa dá kúpiť v sprejovej podobe.

TIP: Hoďte si do kabelky malú flašku vody so sprejovým aplikátorom, ak by sa nejaké neposlušné vlasy začali odpájať.

Takzvaný „wet look“ pristane nielen krátkym, ale aj dlhým vlasom. Pri dlhých stačí upraviť vlasy iba okolo tváre a zvyšok vlasov nechajte voľne vysušiť, takáto „dvojitá textúra“ vlasov je ďalším trendom, ktorým sa zaručene posuniete na trendovom rebríčku.

Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (6)
BiBiStar
27.7.2009
asi jej vypli vodu
tamik
9.7.2009
ffiiha jake komentaareee hihi no coment
LuLuStar
3.7.2009
Podľa mňa je to príšerné, keď som mala ovčie kiahňe tak mi lekári zakázali sa sprchovať aby sa nerozšírili.Týždeň som si nemohla umyť hlavu a dosiahla som presne takýto istý efekt.
5veronik1
26.6.2009
je to nechutné!
sima22221
15.6.2009
aj ja si myslim .. si ich asi neumywali tyzden .. a powedali ze ,,mokry efekt,,
Natalka851
6.6.2009
vyzerajú ako, keby mali mastné vlasy

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy