Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Top Grammy účesy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Top Grammy účesy

Pre hudobný svet je odovzdávanie hudobných cien Grammy veľkou udaloťou. Pre nás je tradične príležitosťou obdivovať množsvo inšpiratívnych rób a účesov. Očakávane bolo tých dokonalých priveľa, vyberáme zopár - tých najlepších samozrejme. Mnoho ďalších si však môžete prezrieť medzi najnovšie pridanými účesmi celebrít a najmä vyskúšať ich na vlastnej fotografii.

 

Rita Ora a jej objemné retro vlny

Speváčka skombinovala svoje typické vlny s atypickým líčením. Podivuhodne znejúca kombinácia fialových očných tieňov a ružových pier sa v realite ukázala byť viac ako fungujúcou a tak vedno s výrazným obočím a umelými riasami vyzerala Rita jednoducho dokonalo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciara a jej ležérny falošný bob

Tehotná speváčka predviedla jednoduchý a sofistikovaný účes zároveň. Neupravený falošný bob zrejme nebude lichotiť každému, ale Ciara s ním spolu so spokojným úsmevom doslova žiarila. A k tomu nič viac ako teplý neutrálny make-up.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taylor Swift a jej hravý chvost

Taylor opustila svoj obľúbený retro štýl a vsadila na hravý dievčenský chvost a výrazné líčenie. Strieborné očné tiene a ružové pery nie sú pre speváčku typickými, o to viac jej však pristali.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy