Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Tom Ford navrhol svadobný oblek Timberlakovi
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Tom Ford navrhol svadobný oblek Timberlakovi

Tom Ford mal tú česť navrhnúť oblek pre Justina Timberlaka na jeho svadbu s Jessicou Biel. Návrhár speváka nazval hviezdou enormného talentu s výnimočným štýlom.
 
Tom vytvoril pre Justina čierny oblek na mieru a z práce bol nadšený. „Justina obdivujem. Má vlastný štýl a obrovský talent.“, povedal Tom.  
„Bolo mi cťou a potešením pracovať pre neho a jeho svadobný deň. Teším sa z tých dvoch.“
 
Outfit, ktorý obsahoval i množstvo Justinových návrhov, pozostával z čierneho saténového smokingu, vesty, večerných nohavíc, bielej košele z jemnej bavlny, čierneho saténového motýlika, hodvábnych ponožiek a mokasín z lakovanej usne s pásikom stuhy. 
 
Na večernú recepciu sa Justin prezliekol do menej formálneho čierneho smokingu, ktoré bolo kombináciou bavlny a saténu a zmiernil i doplnky – vyzdobil sa čiernym látkovým motýlikom a čiernym smokingovým pásom. 
 
Tom pripravil slávnostné obleky aj pre troch Justinových družbov, malého družbu a tiež pre oboch otcov. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy