Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Tom Ford má syna
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Tom Ford má syna

Tom Ford  a jeho partner Richard Buckleyoznámili narodenie prvého dieťaťa s menom Alexander John Buckley Ford.
 
Módny návrhár a jeho dlhoročný partner Richard Buckley oznámili narodenie ich prvého syna, ktorý dostal meno Alexander John Buckley Ford. Chlapac prišiel na svet v Los Angeles 23. septembra.
 
Tomov zástupca informáciu potvrdil, viac detailov o dieťati však neprezradil. Podľa dohadov sa narodilo náhradnej matke. 
 
Bývalý kreatívny návrhár módneho domu Gucci tvorí pár s novinárom Richardom 25 rokov. V roku 1986 sa prvýkrát stretli na módnej prehliadke a okamžite sa do seba zamilovali. 
 
Tom plánovanie dieťaťa médiám neprezradil. Pred rokom dokonca vyhlásil: „Keby som mal deti, nikto by sa o tom nedozvedel, pokiaľ by sa dieťa nenarodilo. A nikto by dieťa nikdy neuvidel, pretože by som ho určite nepoužil ako nástroj na medializáciu.“
 
„Ak by som mal dieťa, nezistili by ste to. Možno to zistíte, keď bude mať 18, ale budem ho chrániť pred objektívmi.“, dodal svojho času rozhodne módny návrhár. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy