Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Tom Cruise si najal súkromné lietadlo, aby videl Suri
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Tom Cruise si najal súkromné lietadlo, aby videl Suri

 

Tom Cruise zplatil 3.000.000 libier za súkromné lietadlo, ktorým letel navštíviť svoju dcéru Suri, aby jej zablahoželal k siedmim narodeninám.
 
Herec je tak odhodlaný vidieť svoju dcéru, ktorá od rozvodu žije so svojou matkou, Katie Holmes, že si najal súkromné lietadlo, aby ho dopravilo na oslavu jej siedmych narodenín. „Peniaze nehrajú žiadnu rolu. Tom urobí pre Suri čokoľvek.“, povedal zdroj novinám The Sun. „Možno je to extravagantné, ale Suri je zvyknutá na súkromné tryskáče. To je tak, keď sú vaši rodičia hollywoodské hviezdy.“
 
Od svojich siedmych narodenín bude mať Suri k tryskáču stály prístup. Nie je to po prvýkrát, kedy Tom (50) najal pre svoju dcéru lietadlo. Tom zariadil, aby bola Suri letecky prevezená do Londýna na päť dní vo februári, kedy tam nakrúcal film All You Need is Kill (bude uvedený v roku 2014). Herec vzal dcéru aj na luxusný výlet do Disney Worldu v Orlande na Floride vlani v auguste, kde boli ubytovaní v luxusnom zámku Popolušky. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy