Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Tehotenstvo Penelope Cruz potvrdené
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Tehotenstvo Penelope Cruz potvrdené

 

Penelope Cruz médiám potvrdila, že je tehotná a očakáva s manželom Javierom Bardom druhého potomka.
 
Herečka, známa z filmu Krása divokých koní (All the Pretty Horses, 2000), má so svojímm manželom Javierom Bardom, známym z novej bondovky Skyfall (Skyfall, 2012), dvojročného syna Lea. Z dôvodu tehotenstva herečka vo februári nepocestuje na odovzdávanie Goya Awards v Španělsku. 43-ročná kráska je nominovaná na cenu pre najlepšiu herečku v hlavnej úlohe a bola veľmi šťastná a vzrušená, keď sa túto správu dozvedela. Napriek tomu dlhý let riskovať nebude. 
 
Penelope a Javier spolu začali chodiť v roku 2007 a svadba se konala na začiatku júla 2010 u priateľa na Bahamách. Penelope se už v minulosti vyjadrila o tom, ako materstvo zmenilo jej život. „Od prvej sekundy cítite toľko lásky. Je to revolučný zážitok. (...) Okamžite vás to zmení. Príroda je veľmi múdra a dá vám deväť mesiacov na prípravu, ale v momente, kedy uvidíte tvár svojho dieťaťa, ste zmenená navždy.“, povedala herečka.
 
Penelope je odhodlaná udržať svoje deti mimo dosah médií, a to napriek úspešnej kariére jej manžela.„Chcem, aby moje deti vyrastali tak anonymne, ako to len bude možné. Skutočnosť, že ich otec a já jme sa rozhodli venovať sa práci, ktorú robíme, nedáva nikomu právo napadať naše súkromie.“, vysvetlila.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy