Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Taylor Swift vyhrala cenu Nos roka
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Taylor Swift vyhrala cenu Nos roka

Taylor Swift vyhrala minulý štvrtok (18.10.12) tohtoročnú cenu Nos roka v súťaži obchodu s parfémami Perfume Shop s názvom „ Love Perfume Awards“. Taylor v súťaži zvíťazila nad speváčkou Cheryl Cole a televíznou moderátorkou Holly Willoughby.
 
Speváčka a autorka hitu 'We Are Never Ever getting Back Together' si z atraktívnej udalosti, ktorá sa konala v londýnskom bare Vanilla, odniesla domov hlavnú ženskú cenu. 
 
Za najlepší mužský Nos roka bol vyhlásený David Beckham, ktorý v súťaži „predbehol“ minuloročného víťaza Gary Barlowa.
 
„Slávny“ parfém Fame speváčky Lady Gaga vyhral cenu „Najlepšia novinka celebrity“, kým Dot od Marca Jacobsa získal cenu „Najlepšia dámska novinka“ a „Najlepší dizajn flakónu“. 
 
Michelle D'vaz, manažér reklamy a PR, udalosť okomentoval slovami: „Je to výborná príležitosť pýtať sa zákazníkov, aké sú ich obľúbené produkty a zisťovať, ktoré značky sú populárne. Spätná väzba od zákazníkov je veľmi dôležitou súčasťou podnikania a preto sa snažíme neustále zisťovať, čo naši zákazníci chcú, s cieľom vylepšovania služieb a výberu produktov. Bolo úžasné vidieť obrovské množstvo odovzdaných hlasov a tiež rozruch, ktorý odovzdávanie cien vyvolalo.“ 
 
Na záver Vám prinášame úplný zoznam víťazov cien „Love Perfume Awards 2012“: 
 
 
Nos roka - muži: David Beckham
 
Nos roka - ženy: Taylor Swift
 
Najlepšia dámska novinka: Marc Jacobs Dot
 
Najlepšia pánska novinka: Armani Code Ultimate
 
Najlepšia novinka celebrity: Lady Gaga Fame
 
Najlepší dizajn flakónu: Marc Jacobs Dot


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy