Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Taylor Swift: Byť človekom je ťažké
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Taylor Swift: Byť človekom je ťažké

 

Podľa Taylor Swift je život veľmi ťažký. Je plný emócií, ktoré je možné vyjadriť slovami len s ťažkosťami. 
 
Speváčka je známa tým, že jej texty vyjadrujú jej vlastný žiaľ - najnovšie ohľadom krátkeho vzťahu s Harrym Stylesom. Priznala, že proces tvorby je emocionálne veľmi vyčerpávajúci, pretože pocity sú príliš intenzívne. 
 
V rozhovore pre nové číslo časopisu Elle, Taylor povedala: „Všetky emócie, všetko čo ste kedy povedali, všetky vaše skúsenosti sú tým, čo inšpiruje každú pieseň. Je tak tažké byť človekom.“ V májovom vydaní časopisu sa objaví aj rozhovor so speváčkou Aliciou Keys, ktorá tiež prezradila niečo o svojej tvorbe textov, ktoré sú dnes omnoho sebavedomejšie. Na novom albume Girl on Fire odhaľuje Alicia svoje vlastné Ja. „Na Girl on Fire nie je nič rovnaké s minulými albumami. Je o úplne novom stave mojej  mysli. Tento album ukazuje, kto skutočne som, nie kto chcete, aby som bola!“ povedala. 
 
Taylor (23) v minulosti hovorila o nebezbečenstve, ktoré so sebou nesie vsúvanie vlastných emócií do textov piesní, ktoré sú verejné. „Emóce rozdeľujem do 50 miliónov kategórií. Je tu smútok, keď mi niekto chýba. Je tu smútok, keď som frustrovaná a zmätená a neviem, prečo to vlastne skončilo. Je tu smútok zafarbený štipkou hnevu. Je tu pocit: ja viem, že nemôžeme byť spolu, ale tak veľmi mi tu chýbaš. Smútok zmiešaný s vinou. Smútok, ktorý v sebe nesie trochu nádeje, že sa to vráti. To je dôvod, prečo je tak krásne písať o emóciách, pretože všetky tie jemné odtiene sú tak veľmi odlišné.", povedala. A


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy