Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Svadobné účesy 2012
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Svadobné účesy 2012

Ak bude i pre Vás rok 2012 rokom svadobným, radi Vás inšpirujeme účesovými trendami na sezónu jar/leto 2012. Svadobní návrhári nás tentokrát veľmi príjemne prekvapili, keď na móla poslali modelky oblečené v nádherných svadobných róbach s krásnymi romantickými účesmi.
Hlavným krédom prehliadok udávajúcich trendy na tento rok bola jednoznačne unikátnosť každej nevesty. Punc osobitosti Vám zaručia:

1. Farby

- tie sú v roku 2012 absolútnym trendom. Ak si netrúfate obliecť si vo váš veľký deň farebné svadobné šaty, oživte farbami aspoň vaše vlasy - akýmkoľvek malým (tie odvážnejšie pokojne i veľkým) farebným vlasovým doplnkom. Na mólach sme videli modelky, ktorých vlasy zdobili červené či žlté kvety, farebné čelenky či dokonca zlaté korunky.

2. Návrat do minulosti

- móla zaplnili róby inšpirované rokmi 70-tymi, 60-tymi, 50-tymi či 30-tymi. Najromantickejšie vyzerali tie, pri ktorých sa návrhári inšpirovali prudérnosťou viktoriánskej doby. A každú róbu dopĺňal danej dobe zodpovedajúci účes. Zopár z nich si môžete vyskúšať tu.

3. Veľké ozdoby hlavy a krátke závoje

– tento rok by mali hrať prím krátke závoje. Najlepšie také, ktoré perfektne ladia so svadobnou róbou. Nevesty, ktoré vyhľadávajú extravaganciu, sa nemusia báť vyzdobiť si korunu krásy poriadne veľkými ozdobami.

4. Biela labuť

– od premiéry filmu Čierna labuť s úchvatnou Natalie Portman už síce ubehol nejaký ten čas, no jemná krása hlavnej predstaviteľky ešte stále inšpiruje mnohých vlasových stylistov. Ak by ste vo svoj svadobný deň radi pôsobili nežne a nevinne, iste sa vám to podarí s hladko vyčesaným drdolom a la biela labuť.

5. Prostovlasá

– ak ste si z predchádzajúcej ponuky nevybrali a radi by ste vo svoj svadobný deň svoje krásne vlasy vystavili na obdiv, pokojne ich nechajte rozpustené. Krásne vyfúkané budú vyzerať romanticky vedno s veľkou kyticou z poľných kvetov vo vašich rukách.

Svadobné účesy v HappyHair:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (7)
Hi
11.9.2012
dena
26.6.2012
ten uplne prvy uces sa mi paci s tou ružovou čelenkou
lujza
1.6.2012
súhlasím s Martinou..som tiež kaderníčka,nevedela by som vypustiť z kaderníctva nevestu s účesom 1-2
Denisa Vargová
8.5.2012
ako kadernička
súhlasím s Martinou Tokárovou.
Galina
4.5.2012
Ja som kadernička 35 rokov.Mam klijentelu od 15 do 65.ale za teto učesy odrubala by som ruky.HANBA!!!!
miriam
24.4.2012
onicom
ditta
4.3.2012
kvetinky vo vlasoch to sa mi pááááááči

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy