Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Stylistka prosíka Kristen Stewart, aby nosila podpätky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Stylistka prosíka Kristen Stewart, aby nosila podpätky

 

Hviezda z Twilight ságy, Kristen Stewart, privádza svoju stylistku, Taru Swennen, do zúfalstva. Na červený koberec totiž nosí omnoho radšej tenisky ako vysoké podpätky. 
 
„Absolútne preferujem podpätky. Na fotografiách vyzerajú lepšie. Akékoľvek podpätky automaticky predĺžia postavu, vytvoria ilúziu, že ste vyššia. Avšak odráža to jej charakter, takže ju nechám chodiť v tom, v čom chce. Samozrejme niekedy ju doslovne prosím, aby si obula vysoké topánky aspoň kvôli mne.“, vraví Tara.
 
V rozhovore pre časopis New York však stylistka celebrít Tara Swennen dodala: „A keď ju aj obujem do topánok na podpätkoch, Kristen sa v polovici pózovania prezuje do tenisiek. Koniec koncov však chcem, aby sa moja klientka cítila pohodlne. Ak teda chce nosiť tenisky, brániť jej v tom nebudem.“
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy