Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Štíhlejšia tvár s účesom a bez diéty!
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Štíhlejšia tvár s účesom a bez diéty!

Dobrý účes vám nielen, že vleje viac sebavedomia, ale aj dokáže opticky zmeniť vašu tvár! Niekedy postačí iba malá zmena, nemusíte sa ani naťahovať za nožnicami!

Krátke vlasy? Trik je v stylingovaní!

Krátky účes nie je len pre prirodzene štíhle tváre. Niekedy záleží iba na šikovnom strihu a jeho konečnej úprave. Príkladom je Kelly Osbourne, ktorá po rokoch dosť nešikovných experimentov so svojimi krátkymi vlasmi konečne našla štýl, ktorý jej klasicky okrúhlej tvári pristane. Zdvihnutím objemu vlasov navrchu hlavy a zmenou textúry v jemne rozstrapatenom štýle, namiesto rovnej ofiny a spľasnutým vlasom, trafila klinec presne po hlavičke!


Kelly Osbourne

Vlny sú krásne, ale rovné vlasy zoštíhľujú!

Veľké vlny síce vyzerajú nádherne, ale zároveň nechtiac sústredia pohľady na vaše plnšie líca, či širšiu sánku a opticky ich vytvoria ešte plnšími, respektíve širšou, ako napríklad Jessica Simpson. Jej účes s rovnými vlasmi, práve naopak, takýto problém zažehná.


Jessica Simpson

Jessica Simpson

Čím dlhšie vlasy, tým štíhlejšia tvár!

Bob, či mikádo je síce výborná voľba, ako si zaktualizovať váš imidž, ale pre tie s okrúhlejšími črtami platí, čím dlhšie, tým lepšie! Tajomstvo spočíva v optickom klame, dlhšie vlasy „ťahajú“ pohľady vašich obdivovateľov smerom nadol, čím sa zdáte vyššia a štíhlejšia. Eva Longoria jednoznačne opticky „naberie kilá“ pri účese, kde sa príliš veľa objemu vlasov sústredí okolo sánky a krku.


Eva Longoria

Eva Longoria
Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn, foto: profimedia.cz


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy