Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Stella McCartney bojuje proti násiliu virtuálnym znakom
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Stella McCartney bojuje proti násiliu virtuálnym znakom

 

Úspešná britská módna návrhárka Stella McCartney navrhla pre internetovú stránku virtuálny znak „Biela Stuha“ v rámci blížiaceho sa Medzinárodného dňa eliminácie páchania násilia voči ženám, ktorý bude 25. novembra.
 
Výkonná riaditeľka PPR nadácie „ Women's Dignity and Rights“ (Nadácia pre ženskú dôstojnosť a práva) pre WWD povedala: „Stella prišla s návrhom pripomenúť si tento deň pomocou vytvorenia virtuálneho znaku, ktorý by sa dostal do povedomia verejnosti tým najefektívnejším spôsobom.“
 
Stella sa tak pripojí k predošlým módnym návrhárom, ktorí podali pomocnú roku, vrátane kreatívnej riaditeľky Gucci, Fridy Giannini, či výkonného riaditeľa PPR, Francoisa Henri-Pinaulta.
 
Kampaň bude prebiehať aj na Facebooku a Twitteri, kde si budú môcť užívatelia znak preposuielať cez twibbon.com.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy