Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Spoločenský retro účes a lá Paris Hilton
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Spoločenský retro účes a lá Paris Hilton

Retro účesy si momentálne užívajú popularitu vďaka náročným celebritám, alebo skôr ich vynaliezavým, osobným kaderníkom. A tam, kde je trend, samozrejme nechýba ani Paris Hilton a tento hravý, spoločenský účes rock’n‘rollových rokov 50-tych jej naozaj vyšiel. Sme presvedčení, že vďaka nášmu jednoduchému postupu v nasledujúcich vetách vyjde aj vám!

1. Rozdeľte si vlasy na bočnú cestičku a pomocou kulmy - najlepšie s väčším objemom - ktorú treba držať vodorovne, postupne natočte 7cm hrubé, predné pramene vlasov. Natáčajte v smere, do ktorej sa nakoniec bude konečná vlna upevňovať sponkami. Každý prameň po natočení pripnite, stále stočený, sponkami, pokiaľ nevychladne.

2. Po vychladnutí všetkých natočených prameňov v prednej, bočnej časti tváre, na ktorej bude vlna, nechajte voľne padnúť a natupírujte každý prameň. V takomto prípade si vytvoríte pevnejší základ, aby vám vlna pri prvej príležitosti hneď tak ľahko „nesplasľa“.

3. Skloňte hlavu dopredu a nadol a natočené i natupírované vlasy prečešte kefou. Následne začnite prednú časť vlasov, ktorú ste si vymedzili na vlnu, stáčať dohora a doboku a upevnite sponkami. Natupírované vlasy by vám mali uľahčiť udržanie objemu a štruktúry takejto vlny.

4. Vzadu je úprava vašich vlasov úplne ľubovolná, môžete si ich buď zopnúť do konského chvosta, alebo nechať rozpustené, či skúsiť jeden z jednoduchých drdolov.

Tip: Podľa kvality vašich vlasov, nezabudnite buď použiť penu na objem pred ich vyfúkaním a pokračovaním podľa našich jednoduchých krokov, alebo pred natočením vlasov použiť vhodný sprej na vlasy, ktorý sa postará o trvácnosť vášho výtvoru.
Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (4)
bublinka.zuzu
4.2.2010
paci s ami to ale ten namysleny xicht je straasny
burginečka
5.1.2010
účes je super,veľmi jej pristane. a keby v ňom vyzerala aj staršie, to by ani tak nevadilo ako, že v ňom vyzerá serióznejšia ako v skutočnosti je ! A to je horšie...
krasna
11.11.2009
náhodou ten uces je perfektny
Natalka851
7.11.2009
tak toto sa mi vôbec nepáči vyzerá v tom staršia ako je

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy